SİVİLCE İZLERİNE DERMAROLLER

YÜZÜNÜZÜ YIKAMANIN DOĞRU YOLU
10 Kasım 2018
KAPATICILARIN CİLT TİPLERİNE UYGUN OLARAK DOĞRU KULLANIMI
10 Kasım 2018
Hepsi

SİVİLCE İZLERİNE DERMAROLLER

En sık karşılaşılan cilt sorunlarından biri sivilce izleri. Zira çoğu kadın ve erkek ergenlik dönemlerinde ciddi şekilde sivilce sorunu yaşıyorlar ve bu da yüzlerinde sivilce izleri oluşmasına yol açıyor. Sivilce izleri kişilerin kendilerine olan güvenlerinin büyük oranda azalmasına hatta kişilerin kendilerini sevmemesine, aynaya bakmak istememesine bile neden olabiliyor. Oysaki artık sivilce izlerinden kurtulmak hiç olmadığı kadar kolay, çünkü artık dermaroller var!

Sivilce çukurlarından kurtulun! Sivilce izlerinden özellikle de geniş ve çukurlaşmış izlerden kurtulmanın imkansız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü dermaroller geniş ve derin yani çukur şeklindeki sivilce izlerinden kurtulmanızı sağlıyor. Yani yüzünüzde aynaya her baktığınızda kendinizi kötü hissetmenize yol açan çukurlaşmış sivilce izleri varsa bunlardan kurtulmak için yapmanız gereken tek şey Ankara’daki bir güzellik salonuna giderek dermaroller uygulaması yaptırmak.

Sadece 6 seansta sonuç alınıyor Dermaroller ile sivilce izlerinden kurtulmak için sadece 6 seanslık bir uygulama yaptırmak yeterli oluyor. Yani dermaroller sivilce izi tedavisinin hem en etkili hem de en hızlı yöntemi. Sivilce izleri için yapılan dermaroller tedavisi genellikle 4 ile 6 seans arasında sonuç veriyor ve her seansın arasında ortalama olarak 1 ay ara veriliyor. Uygulama öncesi ağrı kesici krem kullanılıyor Cilde mikro iğneler batırılarak yapılan dermaroller tedavisi sırasında canınızın yanacağından korkmanıza gerek yok.

Zira uygulama öncesi cilde acı ve ağrı kesici krem sürülüyor. Bu sayede dermaroller uygulaması yapılırken kişi acı duymuyor. Yani sivilce izlerinden kurtulmak için dermaroller yaptırmak istiyor ancak canınızın yanacağından endişeleniyorsanız içiniz rahat olsun, çünkü böyle bir risk yok. Her seans ortalama olarak 15-20 dakika kadar sürüyor Sivilce izlerinden kurtulmak için yapılan dermaroller tedavisinde her seans ortalama olarak 15-20 dakika kadar sürüyor. Yani dermaroller ile sivilce tedavisi son derece kısa zaman alan bir uygulama.

Eğer siz de sivilce izlerinden şikayetçi olanlardansanız yapmanız gereken tek şey Ankara’da bulunan bir güzellik salonuna giderek dermaroller tedavisi yaptırmak ve sivilce izleri ile vedalaşmak, işte hepsi bu.